Společnost DiaDent se zabývá výrobou dentálních produktů od roku 1985 a v současné době se řadí mezi jedny z vůdčích dodavatelských společností pro endodoncii.

Mezi jejich výrobky patří:

- papírové (kónické) čepy,
- gutaperčové (kónické) čepy,
- polymerizační lampa - 430 - 490 nm, 1.100 mW/cm2,
- ochranné brýle a štíty,
.
GigaMED s.r.o. , V Olšinách 75, 100 00 Praha 10
Dodávky stomatologické techniky a spotřebního materiálu - prodej, servis, montáže, instalace, periodické bezpečnostně technické prohlídky, konzultační činnost.

Všechna práva vyhrazena   ·  Copyright © 2010 - 2016

www.papirovecepy.cz, www.gutapercovecepy.cz,
www.konickecepy.cz, www.amalgam.cz,
www.adz.cz, www.vd-servis.cz
WYSIWYG Web Builder
GigaMED s.r.o.
V Olšinách 75
100 00 Praha 10
info@gigamed.cz
Dodavatel, na kterého se můžete spolehnout.
Společnost GigaMED s.r.o. byla založena za účelem zhodnocení dlouhodobých zkušeností majitelů firmy z oblasti dodavatelské a servisní činnosti do zdravotnických zařízení, jak státních tak soukromých pracovišť, již od roku 1994.

Zároveň tímto firma GigaMED s.r.o. navazuje na dlouholeté působení společností StarDent s.r.o. a ActiveDent s.r.o. v oblasti prodeje dentálního spotřebního materiálu a přístrojového vybavení pro stomatologické ordinace, stomatologické kliniky, zubní laboranty, dentální hygienisty, apod.

V rámci zmíněných oborů celosvětově sledujeme nové trendy a tyto přinášíme na český trh i pro naše lékaře - specialisty. Používáním kvlatiních materiálů a šetrných léčebných postupů pomáháme ke zkvalitnění lékařské péče s minimálními dopady na pacienty.

Věříme, že i Vám pomůžeme zlepšit Vaše pohodlí a pohodlí Vašich pacientů, a to jak v průběhu zákroku, tak i při následném hojení.

Nebojte se experimentovat s novými materiály. Nemusíte si pořizovat standardní balení, od určitých produktů máme k dispozici zkušební sety za symbolické ceny. Rádi Vám poskytneme veškeré informace potřebné pro jejich použití.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Tým společnosti GigaMED s.r.o.
WYSIWYG Web Builder
O společnosti GigaMED s.r.o.